7 /24 saat tel :
0 532 470 00 66
0 538 620 44 50

@ E-Mail :

yilmazlarnakliyat@hotmail.com
nakliyecimiz@hotmail.com
Evden eve Nakliyat yapacağımız işlem sıralaması aşağıdaki gibi olacaktır.

- Evdeneve Marangoz Öncelikle sökülmesi gereken mobilyalar sökülür. Bütün mobilyalar havalı kabarcıklı balonlu malzemeler ve iplerle sarılıp paketlenir.

- Eşya Amblajlama Koltuklar kanepeler, yataklar, beyaz cinste eşyalarınız naylona sarılır. Ambalajlı olarak kamyona yüklenir.
- Eşya Taşımada Eşyalar Taşınılacak yeni adreste de merdivenlerden ambalajlı olarak çıkarılır.

- Ev Eşyası Yerleşmesi gereken odalara yerleştirildikten sonra üzerindeki havalı kabarcıklı balonlu malzemeler ve ipler çözülüp alınır.
- Buzdolabı, fırın, çamaşır, bulaşık, kurutma makinesi, bombeli camlı vitrinler havalı kabarcıklı balonlu malzemelere sarılıp iple bağlanır.

- Evdeneve Nakliyeciler Yatak odası gardıropları da monte ettikten sonra kulp çıkıntısı, ayar vidaları, camlı kısımları ve menteşeleri olması nedeni ile araçta çıkıntıları boşluklara denk gelecek şekilde ambalajlanır.
- Evdeneve nakliyatçılar Demontesi yapılan mobilyalar yeni adreste tekrar monte edilerek yerleştirilir.

- Evdeneve Nakliye Bardak, yemek takımları, kristaller, aksesuarlar kâğıda sarılıp koli ve fıçılara yerleştirilir.
- Mobilyalarınız diğer tarafta yerleşince tekrar yerlerine konulur. Bizden sonra size vitrin içinde kendi ihtiyacınıza göre yerleştirmeniz kalır.

- Evden eve taşıma Televizyon, video, müzik seti gibi elektronik cihazlar önce havalı kabarcıklı balonlu malzemelere sarılıp muhtelif büyüklükteki kolilere yerleştirilip iple bağlanır.
- Çiçekler, yapraklarının ve dallarının kırılmayacağı bir şekilde uygun koli ve fıçılara yerleştirilerek sabitlenir ve devrilme gibi sorunlara karşı önlem alınır.Copyright ® 2010-2027 Didimnakliyat.Com All Rights Reserved
Not: Fiyat Teklifi almak için mesaj atın! Telefon yazmayı unutmayınız !
İsminiz
Mesajınız
E-mailiniz
Telefonunuz
   
facebook twitter youtube google+ feedburner feedburner feedburner